Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

Beauty day - z romantické ženy pin-upkou

Terezku znám již hodně let. Vlastně mě provází skoro od začátku mé foto kariéry. Je to energická, veselá, trochu bláznivá, kamarádská ale hlavně moooc krásná ženská.

Svatba na Kotlářce

Loňská sezóny byla pro mě opravdu TOP. Nejen počtem svateb a úžasných lidí, které jsem měla možnost potkat, ale i těmi největšími teplotami :)

Cestovatelská do Londýna

Co dělá fotograf v zimě? Pracuje, ale také si více užívá života a odpočívá, protože v letním období fotí a fotí a moc času mu na ostatní nezbývá:) A já si nadělila leden. Týden na horách a čtyři dny v Londýndě.

Lifestyle aneb rodinná dobrodružství

Lifestylové focení mě baví čím dál tím víc, důkazem je i focení této rodinky za kterou jsem jela až do Mladé Boleslavi.

Hausbót, voda, louka a svatba!

Tenhle svatební koncept jsme pro Vás měli dlouho v šuplíku a to i přes to, že ve zpracování fotek jsem snad trhla rychlostní rekord (v tom dobrém slova smyslu :)). Přes svatební sezónu jsme měli všichni plné ruce "práce" (protože, kdo by nazýval to, že si plní sen, svou prací, že?), najednou byla zima, vánoce a vlastně až teď jsme se tak trochu pozastavili a řekli si, že teď nastal ten čas. Čas ukázat Vám co jsme pro Vás v květnu loňského roku připravili.

Umění užívat si

Snad každá nevěsta se obává o počasí. Aby nepršelo, aby nebylo mokro, aby nebylo bláto, aby nebyla moc zima či moc horko. I když ideální počasí je asi mírné slunce s nádhernými 3D mraky a teplota 20-25 stupňů, přiznejme si, kolikrát do roka takto je. A tak šance, že to vyjde je asi tak 3:365. Zbývá tedy jediná rada: neřešte počasí, zda stuha na dortu je přesně stejný odstín jako stuha na květině a užívejte si svůj den ať máte na co vzpomínat!