Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

Gabriela Fashion Boutique

Focení produktů, prostor a dalších komerčních záležitostí na blog nedávám ačkoli je fotím celkem pravidelně a to i včetně byznys portrétů v sídlech velkých firem. Dnes ale udělám výjimku a to hlavně proto, že tenhle butik patří mé kamarádce, stylistce Gábině Horové.

Česko-mexická svatba na Vyšehradě

Lucka a Javier si přáli svatbu 7.7. v 7 večer na Vyšehradě. Pět minut před obřadem začalo pršet a ne málo a tak se začalo až o půl deváté.

Pohodová svatba

Marušku jsem fotila zhruba před rokem a půl v rámcí boudoir focení a tak jsem už dopředu věděla, že rozšíří mou velkou řadu (díky za to!) suprových nevěst :)

Den plný smíchu

Jsou svatby, které od rána provází dobrá nálada, usměvaví přátelé a rodina, pohoda a láska. A svatba Petry a Ondry byla přesně taková.

Žádost o ruku / Marriage proposal

Blíží se Vánoce a spoustu z Vás možná čeká pod stromečkem prstýnek. Připomeňme si tak vánoční koncept na motivy žádosti o ruku, který jsme realizovali v loňském roce.

Focení pro babičku

Petra je jednou z mých letošních nejoblíbenějších nevěst, protože tak pozitivní a usměvavý člověk se jen tak nevidí. A když mě oslovila s tím, že chtějí své babičce dát k narozeninám společné focení, rozhodně jsem nečekala to, co následovalo.