Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

Izraelská svatba v Praze // An Israeli wedding in Prague

Na tuhle březnovou svatbu vzpomínám moc ráda - dva úžasní, milí, energičtí a krásní lidé z Izraele Shai a Shiran se rozhodli vzít v Praze a mě si vybrali jako svatebního fotografa pro jejich den.

Svatba na statku s rockovým koncertem

Musím se přiznat, že opravdu nejvíc mám ráda lidi, kteří si dokáží svůj svatební den užít se vším všudy. Nehledí na počasí, na to, jestli už nejsme pryč moc dlouho, na to, jestli si lehce (a někdy i víc) mohou ušpinit šaty. Baví se, jsou bezprostřední a tak nějak je z nich cítit ta láska - vzájemná i k životu. A takoví ve svůj svatební den byli právě Lucka s Markem.

Radka a Pavel a jejich potápěčská svatba

Radka poznala Pavla pouhé tři týdny před svatbou na potápěčském večírku. Byla to láska na první pohled a tak se rozhodli na nic nečekat a 14.1. 2014 se na Novoměstské radnici v Praze vzali.

Lesní svatební koncept

Loňský podzim jsem měla příležitost být u dalšího svatebního konceptu, tentokráte s lesní tématikou. I když počasí nebylo ani trochu vlídné - dost nám pršelo, sluníčko vysvitlo vždy jen na malou chvíli a zima byla veliká, i tak jsme si to všichni moc užili. Velké díky patří i oběma modelům

Art deco svatební koncept

Tenhle koncept jsem si moc užila. Už jen proto, že prostory hotelu jsou nádherné, s modelkou Aničkou jsem již předtím fotila a hlavně mám tuhle dobu ráda.

Svatba Agáty Hanychové - Prachařové

Svatba Agáty Hanychové a Jakuba Prachaře pro mě byla velká výzva. Fotit někoho, koho už tak trochu vlastně znáte z pohledu médií, není lehká záležitost. Naštěstí je Agáta opravdu moc milá holka, takže vše proběhlo skvěle :)