Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

Zábava na Nebozízku // Having fun on Nebozízek

Izraelské páry fotím čím dál častěji a moc mě to baví! Ta energie, která z nich srší je jasně neevropská (tedy nestředněevropská) a tahle svatba nebyla vyjímkou. Yana a Stas se poznali v armádě. V Izraeli totiž na povinný vojenský výcvik nastupují jak muži, tak i ženy. Rozhodli se svůj vztah stvrdit v Praze, respektive Brandýse nad Labem a vzali s sebou sice méně početnou ale o to intenzivnější skupinku přítel a rodiny. Ti dohromady vytvořili tak skvělou atmosféru, že se tancovalo skoro hned…

Izraelské páry fotím čím dál častěji a moc mě to baví! Ta energie, která z nich srší je jasně neevropská (tedy nestředněevropská) a tahle svatba nebyla vyjímkou.

Yana a Stas se poznali v armádě. V Izraeli totiž na povinný vojenský výcvik nastupují jak muži, tak i ženy. Rozhodli se svůj vztah stvrdit v Praze, respektive Brandýse nad Labem a vzali s sebou sice méně početnou ale o to intenzivnější skupinku přítel a rodiny. Ti dohromady vytvořili tak skvělou atmosféru, že se tancovalo skoro hned po příchodu na hostinu a nezastavili se do té doby než jsme odešli. Prostě svatba jak má být!

 

////

 

Nowadays I také pics of Israeli couples more and more often and I enjoy that very much! The energy these couples radiate is clearly non- European (or at least clearly non-Central-European) and this wedding was no exception. Yana and Stas met while serving in the army. In Israel, military training is compulsory for men and women alike. They decided to get married in Prague – or precisely in Brandýs nad Labem – and they brought along a group of friends and family members that might have been small in numbers but definitely great in energy! Together they created an absolutely stunning atmosphere. They started dancing as soon as they arrived at the reception and did not stop until we left. That´s my kind of a wedding!

 

Make-up&Haistyle: www.missmakeup.cz

Video: Jana Bušková

Wedding venue: Nebozízek, Praha

comments powered by Disqus