Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

O mně

Fotografování je pro mě vášní, životem, koníčkem a v neposlední řadě i tím, co mě živí. Je to něco, bez čeho si svůj život nedokážu představit. Miluji to kouzlo okamžiku, to, že skrze hledáček se dá zachytit opravdovost daného momentu i osoby. Mám ráda, když můžu vyprávět. 

Jmenuji se Alena Šreflová a svůj první fotoaparát jsem dostala do ruky někdy v devíti letech. Od té doby jsem snila, že jednou budu fotografkou. A i když mě život zavál nejprve do jiných oblastí (reklama, marketing), nakonec jsem skončila s foťákem v ruce. Ráda cestuji, poznávám nová místa i lidi, jsem milovnice bílého vína, sushi a čokolády :)

Jsem perfekcionalista. Ráda kouzlím s barvami a dotahuji na fotografiích každý detail. Dokud si nejsem 100% jistá, že je konečná fotografie perfektní, nejsem spokojená. Na fotografiích mám ráda opravdové emoce, ale občas se ráda zasním. Vždy hledám nejlepší místo s příjemným přirozeným světlem, kde zastavím čas. Jsem nejšťastnějsí, když je konečná fotografie o Vás. Nic strojeného, nic přehnaného a nic nevkusného. Fotografie má smysl pouze tehdy, kdy při pohledu na ni se Vám vybaví okamžik, příběh a příjemná vzpomínka na fotografování, kdy Vás pohled na výsledný snímek nutí se pousmát, když Vás baví a rádi se k němu vracíte, poté mám upřímnou radost ze své práce.

Zaměřuji se především na svatební fotografii, boudoir, portréty, párové focení tzv. rande, těhotenskou fotografii, business portréty, firemní večírky, ale fotím také rodinné fotky, děti, newborn a komerční fotografii.

V rámci svatebního focení působím po celé ČR i v zahraničí.

Portréty a další focení fotím převážně v exteriérech na Praze 9, přes zimu pak v ateliéru na Praze 2. Případně u Vás doma - novorozenecké a lifestylové focení.

Mými firemními zákazníky jsou např. Cushman & Wakefield, ADP, Microsoft, Hypoteční banka  a ING Bank.

Jsem tu pro všechny Vaše okamžiky, tak mě neváhejte kontaktovat.