Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

Ateliér

Od září do května nabízím focení v ateliéru pro všechny - rodinky, ženy, muže, děti, těhotné, kamarádky, páry, byznys portrét atp. 

V současné době mám v nabídce dva prostory:

1. ATELIÉR KYJE - krásný a světlý ateliér, kde se fotí na denní světlo, případně na trvalá světla. Vhodný pro rodiny s dětmi, portrét, focení typu boudoir, těhotné či párové focení. Velkou výhodou je velmi klidné místo s možností parkování přímo u ateliéru. 

2. ATELIÉR ŠTĚRBOHOLY - luxusní ateliér, nádherně vybavený. S dostatkem denního světla, případně lze použít i studiová záblesková světla. Vhodná stejně jako ateliér v Kyjích pro široké spektrum. Nejvíce ho ocení ženy pro portrét, fotky typu boudoir. Ale lze i těhotenské, párové či rodinné fotografie. Díky zábleskovým světlům zde lze fotit i náročnější komerční fotografie a byznys portrét.

    

 

ATELIÉR KYJE: KOLIK to stojí a co vše dostanu?

 

ATELIÉR ŠTĚRBOHOLY: KOLIK to stojí a co vše dostanu?

Nabízím i vyvolání dalších fotografií a v jiných formátech/případně foto na plátno - ceník obdržíte do emailu.

Všechny fotografie, které ode mne dostanete budou profesionálně upravené.

Nezapomínejte, že ke krásným fotografiím, patří také vizáž a celkové sladění. Na focení mohu zajistit profesionální vizážistku, která si účtuje od 1 500Kč za líčení a úpravu vlasů. Pro Ateliér Štěrboholy je cena 1 600 Kč - pronájem maskérny.

Prosím, čtěte obchodní podmínky.

Co si VZÍT NA SEBE?

 Jak na FOCENÍ S DĚTMI v ateliéru?