Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

Lifestyle aneb rodinná dobrodružství

Lifestylové focení mě baví čím dál tím víc, důkazem je i focení této rodinky za kterou jsem jela až do Mladé Boleslavi.

Hausbót, voda, louka a svatba!

Tenhle svatební koncept jsme pro Vás měli dlouho v šuplíku a to i přes to, že ve zpracování fotek jsem snad trhla rychlostní rekord (v tom dobrém slova smyslu :)). Přes svatební sezónu jsme měli všichni plné ruce "práce" (protože, kdo by nazýval to, že si plní sen, svou prací, že?), najednou byla zima, vánoce a vlastně až teď jsme se tak trochu pozastavili a řekli si, že teď nastal ten čas. Čas ukázat Vám co jsme pro Vás v květnu loňského roku připravili.

Umění užívat si

Snad každá nevěsta se obává o počasí. Aby nepršelo, aby nebylo mokro, aby nebylo bláto, aby nebyla moc zima či moc horko. I když ideální počasí je asi mírné slunce s nádhernými 3D mraky a teplota 20-25 stupňů, přiznejme si, kolikrát do roka takto je. A tak šance, že to vyjde je asi tak 3:365. Zbývá tedy jediná rada: neřešte počasí, zda stuha na dortu je přesně stejný odstín jako stuha na květině a užívejte si svůj den ať máte na co vzpomínat!

Být družičkou

Skoro každá malá holčička touží být princeznou, vílou či královnou. A myslím, že do toho snu je možné zařadit i být družičkou. Ty krásné šatičky a tolik pozornosti....

Tahle svatba byla jízda!

Budu se opakovat, ale tohle byla pro mě jedna z těch nej svateb na kterých jsem kdy byla.

Na Okoř je cesta ....

Janičku a Martina jsem poznala zhruba před dvěma lety, když ke mě přišli na rande focení. Janičku jsem pak viděla ještě na boudoiru loni na podzim a jsem moc mě potěšilo, že si vybrali i za svatebního fotografa právě mě :)