Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

Zábava na Nebozízku // Having fun on Nebozízek

Izraelské páry fotím čím dál častěji a moc mě to baví! Ta energie, která z nich srší je jasně neevropská (tedy nestředněevropská) a tahle svatba nebyla vyjímkou. Yana a Stas se poznali v armádě. V Izraeli totiž na povinný vojenský výcvik nastupují jak muži, tak i ženy. Rozhodli se svůj vztah stvrdit v Praze, respektive Brandýse nad Labem a vzali s sebou sice méně početnou ale o to intenzivnější skupinku přítel a rodiny. Ti dohromady vytvořili tak skvělou atmosféru, že se tancovalo skoro hned…

Těhotenské focení a moje nové oblíbené místo

Život je plný změn a jak mnozí z Vás postřehli, změnila jsem lokaci na focení.

Pávi na zámku

Krásný Zámek Niměřice je bývalý lovecký zámeček, kde jsme se rozhodli realizovat náš další netradiční svatební koncept.

Gabriela Fashion Boutique

Focení produktů, prostor a dalších komerčních záležitostí na blog nedávám ačkoli je fotím celkem pravidelně a to i včetně byznys portrétů v sídlech velkých firem. Dnes ale udělám výjimku a to hlavně proto, že tenhle butik patří mé kamarádce, stylistce Gábině Horové.

Česko-mexická svatba na Vyšehradě

Lucka a Javier si přáli svatbu 7.7. v 7 večer na Vyšehradě. Pět minut před obřadem začalo pršet a ne málo a tak se začalo až o půl deváté.

Pohodová svatba

Marušku jsem fotila zhruba před rokem a půl v rámcí boudoir focení a tak jsem už dopředu věděla, že rozšíří mou velkou řadu (díky za to!) suprových nevěst :)