Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

Den plný smíchu

Jsou svatby, které od rána provází dobrá nálada, usměvaví přátelé a rodina, pohoda a láska. A svatba Petry a Ondry byla přesně taková.

Žádost o ruku / Marriage proposal

Blíží se Vánoce a spoustu z Vás možná čeká pod stromečkem prstýnek. Připomeňme si tak vánoční koncept na motivy žádosti o ruku, který jsme realizovali v loňském roce.

Focení pro babičku

Petra je jednou z mých letošních nejoblíbenějších nevěst, protože tak pozitivní a usměvavý člověk se jen tak nevidí. A když mě oslovila s tím, že chtějí své babičce dát k narozeninám společné focení, rozhodně jsem nečekala to, co následovalo.

Pin-up na Náplavce :)

Tenhle styl jsem si přála zafotit už hodně dlouho a tak když mi napsala Danai, že by po boudoir fotkách chtěla zase nějaké ty nové pro svého přítele, zajásala jsem. Nejen, že se na to typově hodí, ale sama o takovéto fotky stála.

Svatba na Lipně

Když mi Zuzka napsala email, že mají svatbu na Lipně, zajásala jsem. Tenhle kout České republiky mám moc ráda, i přes to, že na běžkování na "zamrzlé" přehradě nemám ty nejlepší vzpomínky. Díky této veselce jsem ale na veškeré těžkosti s touto sportovní disciplínou zapomněla a užívala si krásy tohoto místa spolu s moc fajn lidmi.

Dárek k 15. narozeninám

Asi každý rodič si láme hlavu nad tím, co dát své dceři k narozeninám. A co teprve k těm patnáctým.