Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

Lifestylové focení u Ellinky

Lifestylové focení je jedno z mých nejoblíbenějších focení jak zachytit rodiny, miminka nebo i těhulky. Líbí se mi, že je to o Vás, o Vašem domově s Vaším nábytkem a dekoracemi.

Bosenská svatba v Praze

Už když jsem poznala Azru a Refika na předsvatební schůzce, věděla jsem, že tohle rozhodně nebude nudná svatba a měla jsem pravdu. Tak jak se bavili oni a jejich přátelé, na to se nezapomíná!

Skotská svatba na Letenském zámečku

První květnová sobota byla chladná, řekla bych že až zbytečně moc chladná. Foukal studený vítr, od pusy jsem viděla vlastní dech. Ale je fakt, že Skotové jsou na tento typ počasí zvyklý :) Možná i proto byl celý den prozářený smíchem a nikdo si na počasí nestěžoval.

Těhotenské focení v parku Javorka

Ráda se vracím do svého rodného města - Česká Třebová - i když už to není bohužel tak často jak bych si přála já nebo moje maminka. Je to poměrně malé město, ale pár zákoutí na focení tu je.

Boudoir focení jako dárek pro maminku

Zuzku znám už dva roky. Byla jednou z mých prvních zákaznic, když jsem začínala fotit boudoir, tenkrát v hotelu Clarion.

Rodinné focení hrou

Je fajn, když si rodinné focení přijdete užít. Když jste samisebou a hrajete si se svými dětmi stejně jako kdybyste park navštívili beze mne.