Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

Když se fotí kamarádky

Zuzka je moje loňská nevěsta a vlastně i tak trochu moje spolužačka. Chodila jen o jeden rok níž, teda aspoň myslím :)

Novorozenecké focení - Alžbětka

Focení novorozeňátek je jednou z mých oblíbených fotografických disciplín. Je to takové klidnější focení oproti svatbám plných adrenalinu a nebo dětičkám, které už běhají. Je hodně o trpělivosti, o tom nic neuspěchat. A protože všichni někam pořád spěcháme, je dobré se na chvilku zastavit a dát si na čas s uspáváním a polohováním těchto drobečků.

Svatba o pouti

Kutná Hora je jedno z mých oblíbených měst. Takové to, které na Vás dýchne svým historickým kouzlem. Cítíte ty dějiny a jen tiše obdivujete, co všechno dokázali naši předci vytvořit. Nejen proto jsem se na tuhle svatbu těšila. Už z předsvatební schůzky bylo jasné, že Lucka i Petr si focení chtějí užít.

Izraelská svatba v Praze // An Israeli wedding in Prague

Na tuhle březnovou svatbu vzpomínám moc ráda - dva úžasní, milí, energičtí a krásní lidé z Izraele Shai a Shiran se rozhodli vzít v Praze a mě si vybrali jako svatebního fotografa pro jejich den.

Svatba na statku s rockovým koncertem

Musím se přiznat, že opravdu nejvíc mám ráda lidi, kteří si dokáží svůj svatební den užít se vším všudy. Nehledí na počasí, na to, jestli už nejsme pryč moc dlouho, na to, jestli si lehce (a někdy i víc) mohou ušpinit šaty. Baví se, jsou bezprostřední a tak nějak je z nich cítit ta láska - vzájemná i k životu. A takoví ve svůj svatební den byli právě Lucka s Markem.

Radka a Pavel a jejich potápěčská svatba

Radka poznala Pavla pouhé tři týdny před svatbou na potápěčském večírku. Byla to láska na první pohled a tak se rozhodli na nic nečekat a 14.1. 2014 se na Novoměstské radnici v Praze vzali.