tagheuerwatches for sale in usa has employed quite a few prominent sophisticated functions and skills. https://www.movadowatch.to/,a perfect blend of comfort and fashion. best swiss https://es.wellreplicas.to/ with discount. fake rolex usa received a new unique neoclassical technique, plus also back into the current day facets. best loewereplica ru interior incredible structure.
Ceník služeb - Alena Šreflová - je to i váš příběh
Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

Ceník

Pro volné termíny klikněte zde.

Aktualizace ceníku platná pro focení od 1.9.2021. Prosím, čtěte obchodní podmínky.

Ceník svatebního focení zašlu ráda na vyžádání na email. Prosím uvádějte vždy datum a místo svatby. Děkuji :)

Nechcete focení pro sebe? Ráda Vám vystavím dárkovou poukázku.

 

EXTERIÉROVÉ / ATELIÉROVÉ FOCENÍ - těhotenské, rodinné, děti, rande, portréty

Cena: 2 500 Kč Exteriér / od 2 800 Kč Ateliér

 

LIFESTYLOVÉ FOCENÍ - nový trend ve focení těhotných, párů, dětí a rodin - nechte se zvěčnit u Vás doma. Fotky budou přirozené, méně strojené a využijete jako kulisu Váš domov.

.Cena: 3 200 Kč

 

NOVOROZENECKÁ FOTOGRAFIE - v pohodlí Vašeho domova. Nemusíte nikam jezdit, přijedu v rámci Prahy či blízkého okolí za Vámi.

Cena: 3 900 Kč

 

BALÍČEK PRO TĚHOTNÉ

Do stálé nabídky zařazuji i oblíbený balíček pro těhulky, který zahrnuje těhulkovské focení v ateliéru/exteriéru (možnost za příplatek zajistit vizážistku) a novorozenecké focení. Po těhu focení je splatná částka 2 500 Kč (nebo v případě ateliéru 2 800 Kč) a 3 400 Kč pak po novorozeneckém focení. Ušetříte tak 500Kč při objednání tohoto balíčku :)

Cena: 5 900 Kč / 6 200 Kč v případě těhotenského focení v ateliéru

 

BUSINESS PORTRÉTY

Nabízím focení Vašich zaměstnanců buď v plně vybaveném ateliéru na Praze 2 a nebo přímo ve Vaší kanceláři. Pro nabídku mě prosím kontaktujte. Více info na www.firemniportret.cz

 

KOMERČNÍ FOTOGRAFIE

Pokud máte zájem o propagační fotografie s komerčním využitím, prosím kontaktujte mě. Více info na www.firemniportret.cz