Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

Déšť přináší štěstí

Červen je pro svatby mezi nevěstami oblíbený, možná i nejoblíbenější. Ale také pěkně nejistý co se týká počasí. I když letos to bylo jako na houpačce celé léto. Katce a Zděndovi propršelo půl svatebního dne a toho, čeho se nevěsty bojí nejvíc, jsme využili na maximum.

Déšť je totiž postrachem mnoha budoucích nevěst. Za mě mohu říct, že horší než déšť mi přijde úmorné vedro ke 40stupňům, které panovalo celé minulé léto. Před deštěm se schováte, je osvěžující a ještě Vám bude pršet štěstí :)

Katka pracuje v blázinci a tak se celý den nesl v duchu historek z tohoto ústavu, musím říct, že má muj velký obdiv. Já osobně bych to nedala, ale nad historkama se ráda pobavím, to je jasný :)). No a jedna z prvních vět ráno byla: hele nevadí ti, když na tebe občas uděláme nějaký ksichtík? A v zápětí vyplázla jazyk. Šla jsem do kolen :)) A tak celý den byl uvolněný, ksichtíkový a když se dobře podíváte na fotky, tak si to vyplázli i u obřadu. Respekt!

Ti kdo mě sledují pravidelně na FB znají "stodola story" a tak pár fotek jsem ještě přidala. Stodola mě totiž dostala a nebýt deště, tak jí ani neobjevím a to si myslím, že by byla velká škoda. Kde by se přece ženich jinak oblékal?

Díky Vám oběma, byli jste skvělí a úžasní a já bych si přála všechny klienty takhle uvolněné a nadšené.

 

comments powered by Disqus