Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

Hausbót, voda, louka a svatba!

Tenhle svatební koncept jsme pro Vás měli dlouho v šuplíku a to i přes to, že ve zpracování fotek jsem snad trhla rychlostní rekord (v tom dobrém slova smyslu :)). Přes svatební sezónu jsme měli všichni plné ruce "práce" (protože, kdo by nazýval to, že si plní sen, svou prací, že?), najednou byla zima, vánoce a vlastně až teď jsme se tak trochu pozastavili a řekli si, že teď nastal ten čas. Čas ukázat Vám co jsme pro Vás v květnu loňského roku připravili.

Focení konceptů je pro mě vždycky odregování. Za ty roky, co se ve svatebním byznysu pohybuji jsem si našla tolik podobně střelených lidí, kteří svou práci milují, dělají ji od srdce a je to vidět. A když se tahle skvělá parta lidí sejde, je vždycky o zábavu postaráno. No a jako třešnička na pomyslném dortu je pak to co vidíte vy. Fotky s dokonale propracovanými detaily výzdoby, květinami, skvělým účesem a makeupem, dorty, šperky atd. Je toho mnoho a troufám si říct, že mám kolem sebe opravdu ty nejlepší z nejlepších!

Tak zavřete oči, představte si slunný den, louku, krásu Slap, obřad pod rozkvetlým stromem a naprosto pohodový pár Vítka a Claudii.

 

Koncept a výzdoba Creative weddings

Květiny Talpa Flowers 

Makeup a účes Monika Navrátilová 

Šaty a oblek Svatební salón Maya 

Dort a sweetbar Superdorty

Šperky a prstýnky Zlatnictví Janka 

Karamelky FourDuvet

Styling Claudie

Půjčovna hausbotů

Lokace Autokemp Rabyně

 

comments powered by Disqus