Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

Beauty day - z romantické ženy pin-upkou

Terezku znám již hodně let. Vlastně mě provází skoro od začátku mé foto kariéry. Je to energická, veselá, trochu bláznivá, kamarádská ale hlavně moooc krásná ženská.

Měla jsem tak velkou radost, když se přihlásila na Beauty day focení. Když mě pak napsala jaké fotky by ráda, byla jsem překvapená. Chtěla romantické, něžné a jak napsala ona sama žádné "zmalovené". Říkala jsem si, že lidi se asi přeci jenom mění a nebo chce prostě zkusit něco jiného. Po pár prvních fotkách s romantickým věncem ve vlasech a krajkovými bílými šaty nám všem bylo jasné, že takhle to celou hodinku a půl co máme na focení nepůjde. Že si tak trochu všichni lžeme do kapsy, že těch pár romantických a zasněných pohledů jsme už vyčerpali a že bychom měli fotit Terezku takovou jaká opravdu v duši je. 

Změna to byla výrazná a skvělá vizážistka Monča i stylistka Claudie z ní během pár minut vytvořily dokonalou pin-upku. Pro tenhle styl jakoby se narodila :) A nás všechny to strašně moc bavilo. Improvizace jak má být. A myslím, že to dopadlo více než dobře. 

Takže moje rada na závěr zní: holky, ženy, dívky, nebojte se! Pojďte s námi do bláznivin. Do toho po čem opravdu toužíte a když to nevíte, alespoň nám napovězte. Vždyť těch zasněných boudoirů už je trochu přehršel, což? :)))

Vizážistka: Monika Navrátilová

Stylistka: Claudie

comments powered by Disqus