Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

O mně

Fotografování je pro mě vášní, životem, koníčkem a v neposlední řadě i tím, co mě živí. Je to něco, bez čeho si svůj život nedokážu představit. Miluji to kouzlo okamžiku, to, že skrze hledáček se dá zachytit opravdovost daného momentu i osoby. Mám ráda, když můžu vyprávět. 

Jmenuji se Alena Pošíková (dříve Šreflová) a svůj první fotoaparát jsem dostala někdy v devíti letech. Od té doby jsem snila, že jednou budu fotografkou. A i když mě život zavál nejprve do jiných oblastí (reklama, marketing), nakonec jsem skončila s foťákem v ruce. Ráda cestuji, poznávám nová místa i lidi, jsem milovnice bílého vína, sushi a čokolády :) Od září 2017 jsem taky máma toho nejlepšího synka, Vojtíška. Naučil mě mnohé a jednou z věcí je i vážit si každé volné chvilky. 

Jsem perfekcionalista. Ráda kouzlím s barvami a dotahuji na fotografiích každý detail. Dokud si nejsem 100% jistá, že je konečná fotografie perfektní, nejsem spokojená. Na fotografiích mám ráda opravdové emoce, ale občas se ráda zasním. Vždy hledám nejlepší místo s příjemným přirozeným světlem, kde zastavím čas. Jsem nejšťastnějsí, když je konečná fotografie o Vás. Nic strojeného, nic přehnaného a nic nevkusného. Fotografie má smysl pouze tehdy, kdy při pohledu na ni se Vám vybaví okamžik, příběh a příjemná vzpomínka na fotografování, kdy Vás pohled na výsledný snímek nutí se pousmát, když Vás baví a rádi se k němu vracíte, poté mám upřímnou radost ze své práce.

Zaměřuji se především na svatební fotografii, rodinné fotky (těhotenské, novorozenecké) a portéty. Fotím ale také business portréty, firemní večírky a komerční fotografii.

V rámci svatebního focení působím po celé ČR i v zahraničí.

Portréty a další focení fotím převážně v exteriérech v okolí Líbeznice, přes zimu pak v ateliéru v Praze Kyjích. Případně u Vás doma - novorozenecké a lifestylové focení.

Mými firemními zákazníky jsou např. Cushman & Wakefield, ADP, Microsoft, Hypoteční banka  a ING Bank.

Jsem tu pro všechny Vaše okamžiky, tak mě neváhejte kontaktovat.