Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

Smích na Střeleckém ostrově

Po dlouhé době jsem se dostala k blogu. A chci Vám ukázat jednu úžasnou svatbu. Plnou lásky (té opravdové a pulzující), přátel (těch skutečných co s Vámi blbnou do pozdních nočních hodin) a nakažlivého smíchu.

Katku znám od roku 2010, kdy jsem nastoupila do již neexistující pojišťovny jako nová posila do marketingu. Seděly jsme spolu v jedné kanceláři. Ona úspěšná tisková mluvčí a já začínající markeťák (i když reklamě jsem se věnovala od školy). Jsem za její přátelství moc ráda, fandila mi v začátcích mého podnikání a focení. Byla jednou z prvních zákaznic na Boudoir, díky ní jsem začala fotit byznys portréty. Prostě úžasný člověk co věří v druhé a dokáže je správně nasměrovat. A ani nevíte jak jsem byla ráda, když mě napsala, že čeká miminko a bude mít svatbu a jestli u toho můžu být. 

Ceký svatební den Katky a Radka se odehrával na Střeleckém ostrově. Oddávající Petr Samojský měl jako vždy moc krásný obřad a celé se to krásně odlehčilo když zapomněl jednu pasáž. Bylo to tak milé a lidské, že se pak už všichni jen usmívali. 

Katko díky moc za Tvou důvěru, která trvá již tolik let. Jsem vděčná, že tě znám. S Radkem tvoříte nádherný pár ze kterého sálá čistá láska a radost. A teď se k Vám ještě přidala i Anička.

comments powered by Disqus