Logo

Alena Šreflová

profesionální fotograf
Novinky na e-mail

Chcete být informování v předstihu o všech zajímavých akcích, foceních a novinkach?

Chci se odhlásit z odběru

Umění užívat si

Snad každá nevěsta se obává o počasí. Aby nepršelo, aby nebylo mokro, aby nebylo bláto, aby nebyla moc zima či moc horko. I když ideální počasí je asi mírné slunce s nádhernými 3D mraky a teplota 20-25 stupňů, přiznejme si, kolikrát do roka takto je. A tak šance, že to vyjde je asi tak 3:365. Zbývá tedy jediná rada: neřešte počasí, zda stuha na dortu je přesně stejný odstín jako stuha na květině a užívejte si svůj den ať máte na co vzpomínat!

Právě takto jak pojali svatbu Petra s Milanem. Už od rána pršelo, vypadalo to, že zahradní párty u domu jejich rodičů bude jen pod přístřešky. Těch mimochodem vytvořili hned několik. Mají můj obdiv, že to takhle dokázali vše zařídit! Kamarádi spali ve stanech na trávě u bazénu, hrál se fotbálek - notně stížený o velké množství vody v něm. Peklo se prase a byla prostě velká pohoda.

Na obřad se jelo autobusem do Kláštera Plasy. Byla jsem tam kdysi dávno ještě na exkurzi coby studentka Dějin umění na MU v Brně. Je to nádherné místo s obrovským géniem loci. Ještě po obřadě pršelo, ale oběma novomaželům to nevadilo a statečně plnili úkoly, které dostali od kamarádů. Skupinovky jsme fotili v interiéru, stejně jako jednu sadu portrétů. Když jsme vylezli ven, přestalo pršet a mohli jsme se vydat k sirnému jezírku. Děkuji, že jste mi ukázali další zajímavý kousek naší země a hlavně za to jací jste! Už se moc těším na naše další společné focení, tentokráte tak trochu ve třech :)

PS: málem bych zapomněla. Všimněte si speciálních manžetových knoflíčků, které pro Milana vyrobil otec nevěsty. Tak nějak se zjistilo, že ty co měly být ke košili, tak prostě a jednoduše nejsou :)

Make-up & účes nevěsty: www.missmakeup.cz

 

comments powered by Disqus